Aktuality

Spoločné veľké fandenie v prvých 10 dňoch ME!

Spoločné veľké fandenie v prvých 10 dňoch ME!

A-TÍM
|
Aktuality
| so 8.6.2024, DAC 1904
article_banner
article_banner
article_banner

V priebehu prvých desiatich dní majstrovstiev Európy vo futbale 2024 budeme môcť spoločne sledovať zápasy kontinentálneho turnaja v obrovskom pivnom stane. Čo ešte ponúkame okrem množstva futbalu? More piva, koncerty, diskusie a samozrejme bývalých i súčasných hráčov DAC. Od 14. do 23. júna vás čakajú „Habos Napok“ v Dunajskej Strede!

O čom sú Pivné dni?

Náš klub v spolupráci s tímom KlikkOut pozýva všetkých futbalových fanúšikov na skvelú fanúšikovskú akciu do obrovského pivného stanu za B-sektorom MOL Arény, kde môžeme sledovať zápasy majstrovstiev Európy vo futbale v Nemecku na obrovskej LED obrazovke. To však nie je všetko! Okrem sledovania zápasov čaká na záujemcov pestrý sprievodný program, koncerty, detská zóna, autogramiáda a tipovacia súťaž. Na podujatie zavítajú aj legendy a súčasní hráči DAC-u.

Dá sa tam jesť a piť?

V pivnom stane na parkovisku budú umiestnené pivné lavičky a pod B-sektorom MOL Arény budú otvorené bufety, dobíjacie miesta i toalety. Na podujatie pripravujeme rozšírenú gastronomickú ponuku. Jedno je isté, o dobrý futbal, chutné jedlá a dobré pivo nebude núdza!

Ako sa dá platiť?

Podujatie vrátane sprievodného programu je možné počas celého obdobia navštíviť bezplatne, na mieste sa platí iba za konzumáciu jedál a nápojov. Na pivných dňoch „Habos Napok“, rovnako ako aj na zápasoch DAC, sa platba uskutočňuje bezhotovostnou kartou. Ak máte permanentku alebo klubovú kartu DAC platnú na sezónu 2023/24, prípadne permanentku DAC na novú sezónu 2024/25, môžete ju použiť ako bezhotovostnú kartu. V tomto prípade si nemusíte kupovať novú kartu.

Kde môžem zaparkovať?

Fanúšikovia, ktorí prídu autom, môžu využiť parkovisko pri A-tribúne MOL Arény. Žiadame všetkých, aby neparkovali na zelených plochách v okolí štadióna.

Pre aktuálne informácie a ďalšie správy sledujte facebookovskú stránku „Habos Napok“, prípadne navštívte webovú stránku podujatia, kde nájdete všetky podrobnosti o plánovanom programe.

Ak sa nemôžeš dostať do Nemecka, príď na pivné dni „Habos Napok“ v Dunajskej Strede! Fandi a zabávaj sa doma!

article_bannerarticle_banner