Balázs Borbély

 
Štátna príslušnosť
Narodený 2. 10. 1979
Aktuality

Domáca pôda s Balázsom Borbélyom

st 2.8.2023
Hosťom prvého vydania našej diskusnej relácie v sezóne bude asistent trénera DAC-u Balázs Borbély. V rámci živého vysielania môžu otázky položiť aj fanúšikovia. Sledujte nás vo štvrtok podvečer!
Video

Domáca pôda s Balázsom Borbélyom

po 13.3.2023
Hosťom ďalšieho vydania našej diskusnej relácie bude asistent trénera DAC-u Balázs Borbély. V rámci živého vysielania môžu otázky položiť aj fanúšikovia. Sledujte nás v stredu podvečer!
Video

Video: Sústredenie v Umagu, 1. tréningový deň

št 26.1.2023
Po včerajšom cestovaní dnes mužstvo začalo odkrajovať z tréningového programu chorvátskeho sústredenia. Predpoludňajší tréning začal v posilňovni hotela a pokračoval na ihrisku miestneho futbalového klubu. Dnešný druhý tréning absolvovali hráči už výlučne v posilňovni. O programe dňa a plánoch na ďalšie obdobie nám porozprával asistent trénera Balázs Borbély.
Foto

Foto: Tréneri za pultom - Adrian Guľa a Balázs Borbély v DAC store

so 26.11.2022
V piatok večer mohli fanúšikovia v rámci Yellow-Blue Friday nakupovať v DAC store od trénerov Adriana Guľu a Balázsa Borbélya. Nezabudnite, že akciový víkend sme predĺžili až do pondelka! Autor: Lelkes Ernő.
Video

Video: Adrian Guľa a Balázs Borbély v DAC store

so 26.11.2022
V piatok večer mohli fanúšikovia v rámci Yellow-Blue Friday nakupovať v DAC store od trénerov Adriana Guľu a Balázsa Borbélya. Nezabudnite, že akciový víkend sme predĺžili až do pondelka!
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.