Aktuality

Pracovní článek

Pracovní článek

AKADÉMIA
|
Aktuality
| pi 21.7.2023, KK
article_banner
article_banner
article_banner

Riaditeľ DAC Akadémiem Németh Krisztián a trénersky štáb na návšteve v Kolárove a v Štúrove.

Na návšteve v štúrovskom futbalovom tábore

Pútavý deň strávil štáb vedenia DAC Akadémie v štúrovskom futbalovom tábore. Niesol sa nielen v znamení tréningov pre mladých hráčov, ale aj užitočných rozhovorov s nimi, aby sa navzájom spoznali a posilnili svoj vzťah v záujme zomknutia sa.

Pre deti bolo veľkým zážitkom, že mohli prežiť ozajstný deň DAC a inšpirujúce pre obe strany. Už sa nevieme dočkať budúcej spolupráce, čím môžeme prispieť k rozvoju mladých hráčov, rozširovaniu lásky k futbalu a jeho popularizácii na regionálnej úrovni.

GOOAL ACADEMY

Mesto Kolárovo hrdo nadväzuje na futbalové tradície a lásku k tomuto športu a v centre tejto vášne sa nachádza GOOAL Academy. Tento skvelý futbalový klub sa usiluje o pozdvihnutie úrovne regionálneho futbalu.

V rámci druhého ročníka letného tábora zavítali malí budúci futbalisti aj k nám, do Dunajskej Stredy. Práca kolárovskej GOOAL Academy zohráva kľúčovú dôležitosť v rozvíjaní regionálneho futbalu a jeho popularizácii. Preto sme ich chceli privítať v DAC Akadémii, kde sa futbaloví adepti mohli zúčastniť na tréningoch a nazrieť aj do zákulisia MOL Arény.

Ďakujeme, a veríme v opätovné skoré stretnutie!